Duvarlarını Süsleyen Çerçeveler

Çoğumuz farkında olmasak bile geçmişimize bir şekilde bağlı veya paralel bir hayat sürmekte. Pişmanlıklarımızı çok mu seviyoruz ya da anıları, hatıralarımızı mı unutamıyoruz bilinmez ama geleceği inşa etmekte bizim elimizde.

Geçmişteki pişmanlıklarımızdan çıkardığımız derslerdir bizi biz yapan. Kendiyle yüzleşebilen bir hayat yeniden doğuyor demektir. Kim bilir belki geçmişimiz, şuan ki bizi oluşturmak için böylesine hunharca aktı. Her şey olması gerektiği gibi oldu ve olacak da.

Şuan ki sen olması gerekensin. Hatalarınla, doğrularınla, iyiliklerinle, kötülüklerinle. İnandığım şey ise bandı istediğin kadar geri sar aynı kaseti yine dinleyecek olman. Kabul etmelisin tüm yaşanmışlıklarını. Hepsi şuan ki seni oldurmak içindi.

Şimdi uyan, sıyrılman gerekenleri bırak arkanda, yanına alman gerekenleri al. Lazım olacak anıları, hatıraları taşı ileriye. İlerde inşa ettiğin evin duvarlarını onlarla doldur, çerçevelerce. Evin geniş olsun, güneşi tam karşıdan görsün ama. Ferah, sıcak, huzurlu… Duvarlarını süsleyen çerçeveleri görsün gelen misafirler.

Acepro

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s